Doğrar Metal Hakkımızda

Deneyİmle Geçen 50 Sene...

1970 yılında Basri Doğrar tarafından, 150 m2'lik alanda kurulan fabrikamız şu anda 6.000 m2 kapalı alanda 50'den fazla çalışanıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Hakkımızda

1970 yılında Basri Doğrar tarafından, 150 m2 ’lik alanda kurulan tesisimiz şu anda 6.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Ana faaliyet konusu yassı mamüllerin ticareti ve bu mamüllerin lazer, fiber, punch, plazma, cnc abkant teknolojileriyle işlenip kaynak ve boya sonrası yarı mamül ve mamül haline getirilmesidir.

Bugün toplam 6000 m2 lik kapalı işletmemizde yılda 6.000 ton sac işleme kapasitesine sahibiz. Hizmet ettiği sektörler arasında; beyaz eşya, makina imalati, otomotiv, tarım makinaları, yapı sanayii, treyler sanayii, iş makinalari sanayii, çelik konstrüksiyon imalatlar ve bu sektörlerin yan sanayi kuruluşları bulunmaktadır.

Siyah sac, DKP sac, baklavalı sac, galvanizli sac, paslanmaz sac, celik sac, yay celik sacı satımının yanında NPU , NPİ , lama ,köşebent, kutu profil, siyah ve galvaniz boru, doğalgaz boruları, ferforje demir satımı yapılmaktadır.

Günümüz teknolojisine dinamik teknik ekibiyle ayak uyduran, tasarım ve imalatıyla müşteri taleplerine hızlı çözümler üreten, kaliteli ürünü ekonomik şartlarda temin eden firmamız dünden bugüne sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir

The Santral Reklam Ajansı